w Toruniu


Czekamy na wasze zdjęcia i opowieści o Bydgoskim!!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na Bydgoskim zapisz się na newsletter

e-mail:

.......................................

KONTAKT

bydgoskie@gmail.com
-----------
Blog > Komentarze do wpisu
Święto Bydgoskiego Przedmieścia 2014 - włącz się!

Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowanie Święta Bydgoskiego 2014. Masz pomysł na działanie lub nie masz pomysłu ale masz ochotę włączyć się w Ideę Święta. ZAPRASZAMY

Święto Bydgoskiego

Spotkanie odbędzie się w środę 26 lutego 2014, godz 17.00 w Domu Kultury na Bydgoskim, Sienkiewicza 11/2. 

Bydgoskie to...  to nieformalne wydarzenie poprzez które chcemy przywrócić tradycję wspólnego świętowania w tej najbardziej rodzinnej dzielnicy Torunia. Przygotowujemy koncerty, instalacje artystyczne, warsztaty, pokazy studenckich filmów, gry miejske oraz spacery w poszukiwaniu zaginionych tajemnic.

Święto odbędzie się już po raz piąty. Idea Święta opiera się na zaproszeniu mieszkańców do wspólnego celebrowania wyjątkowej atmosfery Bydgoskiego Przedmieścia - dzielnicy pełnej sentymentalnego czaru, pięknych drzew, a także wyjątkowych ludzi. Chcemy, aby Święto skoncentrowane na małych wydarzeniach, dziejących się symultanicznie w podwórkach, alejkach Parkowych i ukrytych zakamarkach zachęciło sąsiadów do bliższego poznania się, mieszkańców do spojrzenia w górę i przyjrzenia się ukrytym architektonicznym detalom, społeczność Torunia do odkrycia walorów wypoczynkowych Bydgoskiego. W ten sposób chcemy zachęcić wszystkich do wyjścia z domu, odpoczynku i spotkania!

Zobacz stronę Święta www.bydgoskie.org
środa, 19 lutego 2014, rogalpa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: KUŹNIA, 46.77.124.*
2014/02/19 11:26:24
Do zobaczenia, Kochani!!!
-
Gość: Wanda96, *.greendata.pl
2014/03/09 18:23:41