w Toruniu


Czekamy na wasze zdjęcia i opowieści o Bydgoskim!!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na Bydgoskim zapisz się na newsletter

e-mail:

.......................................

KONTAKT

bydgoskie@gmail.com
-----------
Blog > Komentarze do wpisu
Budżet Partycypacyjny na Bydgoskim

Budżet partycypacyjny w Toruniu

W Toruniu Radni uchwalili budżet partycypacyjny, w którym sami mieszkańcy zgłaszają i głosują na projekty, które są im najbardziej potrzebne. To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców Bydgoskiego Przedmieścia.
Zobacz szczegóły http://www.torun.pl/pl/budzet-partycypacyjny-torunia


Do 16 grudnia każdy mieszkaniec może zgłosić projekt. Głosowanie odbędzie się w styczniu. Projekty mogą dotyczyć każdego obszaru, który leży w gestii gminy Toruń. Mogą to być nowe place zabaw, miejsca spotkań czy toalety dla zwierząt ale także działania kulturalne (w tym dla seniorów) czy promocja i ochrona zbytków na Bydgoskim Przedmieściu. 
Na Bydgoskie Przedmieście na 2014 rok przewidziano 600 tys zł. 

Od dawna czekaliśmy na takie narzędzie finansowania potrzeb mieszkańców. Przez ostanie lata zbieraliśmy wszystkie uwagi jakie docierały do nas, na ich podstawie przygotujemy pakiet projektów które będziemy zgłaszać a potem rekomendować mieszkańcom. 

Wspólnie z Radą Okręgu Bydgoskie zapraszamy na spotkanie Rady, we wtorek 26 listopada o godz 17.30, (Szkoła Podstawowa nr 13, Krasińskiego) na którym chcielibyśmy porozmawiać o najważniejszych potrzebach dzielnicy oraz opowiemy o całej procedurze zgłaszania projektów przez mieszkańców. 

Potwierdz swoją obecność i zaproś swoich znajomych na Facebooku


Jeśli nie możesz przyjść napisz do nas!
bydgoskie@gmail.com 

sobota, 23 listopada 2013, rogalpa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: