w Toruniu


Czekamy na wasze zdjęcia i opowieści o Bydgoskim!!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na Bydgoskim zapisz się na newsletter

e-mail:

.......................................

KONTAKT

bydgoskie@gmail.com
-----------
Blog > Komentarze do wpisu
Trzynastka się zmienia

Szkoła Podstawowa nr 13 (przy ul. Krasińskiego) planuje zmiany. Chcą poprawić warunki dla uczniów i nauczycieli ale także planują zmiany terenu wokół szkoły tak aby mogli z niego korzystać okoliczni mieszkańcy. Zmiany zaczną się jeszcze w tym roku. 

Sp13 się zmienia

Plan zmian będzie oparty o potrzeby samych uczniów, nauczycieli, rodziców i mieszkańców. Każdy może się wypowiedzieć. Ankieta dostępna na stronie szkoły www.sp13torun.cba.pl.

Osoby, które chciałby się bardziej zaangażować zapraszamy do grona społecznych projektantów, którzy pomogą stworzyć plan zmian.

Zapraszamy na spotkanie w czwartek 18 lipca godz 18.00 w szkole, na którym zosdtaną zaprezentowane wyniki ankiety oraz wybierana zostanie grupa projektantów.


Projekt wspiera Pracownia Zrównoważonego Rozwoju w ramach akcji "Masz Głos, Masz Wybór". Finsowanie Fundacja im Stefana Batorego.

Na Bydgoskim Przedmieściu według podobnego scenariusza prowadzone były konsultacje Parku na Bydgoskim Przedmiesciu, dzięki którym projekt zmian został dopasowany do potzreb mieszkańców. Zobacz wynik konsultcji Parku. 

 

czwartek, 04 lipca 2013, rogalpa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: