w Toruniu


Czekamy na wasze zdjęcia i opowieści o Bydgoskim!!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na Bydgoskim zapisz się na newsletter

e-mail:

.......................................

KONTAKT

bydgoskie@gmail.com
-----------
Blog > Komentarze do wpisu
Inicjatwy Lokalne

Do 30 stycznia można skladać wnioski na Inicjatywy Lokalne. 

Jeśli w Toruniu wraz z grupą swoich sąsiadów, przyjaciół, znajomych planujecie zorganizować ciekawe wydarzenie, możecie postarać się o dofinansowanie ze środków gminy Toruń. To bardzo proste, aby złożyć wniosek nie są wymagane żadne pieczątki!

Aby uzyskać dofinansowanie należy tylko wypełnić wniosek (wraz z listą osób tworzących grupę inicjatywną) i dostarczyć go do Wydziału Promocji. 

 

Więcej info oraz wniosek na 

inicjatywylokalne.blogspot.com oraz OrbiTorun.pl

 

 

Zachęcamy do składania Inicjatyw na Bydgoskim Przedmieściu

wtorek, 22 stycznia 2013, rogalpa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: torek, *.play-internet.pl
2013/04/12 20:59:47
najwyższy czas na postawienie pomnika michałowi zaleskiemu. jest odpowiednie miejsce między skarpą a nowym mostem (teren w osi zawiniętej w stronę płatków estakady mostu).
musi być olbrzymi na miarę papieża w częstochowie. taki , który będzie pokazywał wielkość tego człowieka - nie tylko pod względem wzrostu :) taki który bedzie spoglądał bezpośredni na auta jadące na wprost niego :) taki budzący szacunek i prawdziwy respekt!!! michał zasłużył sobie nań swoimi dokonaniami :)

budujmy składajmy projekty do um torunia. to trzeba zrobić bo ten człowiek jak nikt się nam torunianom i naszemu miastu przysłużył :)

wyobraźcie sobie że jedziecie mostem w stronę wschodniej i spogląda na was stojący olbrzym kolos z kilkunastu metrów z góry. obserwuje was. dokładnie to pasuje do monitoringu - w parku az 16 kamer zamontowano :) wielki brat patrzy więc niech i tam patrzy. a na jego oku powinna być zamontowana kamera monitoringu na drugim też by był obraz 3d :) czemu nie? to kwestia dwóch kamer :)