w Toruniu


Czekamy na wasze zdjęcia i opowieści o Bydgoskim!!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na Bydgoskim zapisz się na newsletter

e-mail:

.......................................

KONTAKT

bydgoskie@gmail.com
-----------
Blog > Komentarze do wpisu
Elementarz Bydgoskiego

Zapraszamy na twórcze warsztaty (od lipca do października) dla dzieci od lat 9.

Na pierwsze spotkanie organizacyjne zapraszamy opiekunów z dziećmi w sobotę 23 lipca, o godzinie 15.00 w Fundacji Les Artes przy ul. Mickiewicza 49.

Bydgoskie Przedmieście

 

W trakcie kreatywnych zajęć młodzi uczestnicy stworzą nową unikalną historię BydgoskiegoPrzedmieścia. Zaproszeni goście wspomogą dzieci w przygotowaniu niezwykłego elementarzaBydgoskiego Przedmieścia. Po zakończeniu zajęć mali twórcy zaprezentują efekty swojej pracy iopowiedzą nową historię tej niezwykle interesującej dzielnicy Torunia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!


O projekcie:
Celem projektu jest zorganizowanie dla dzieci zamieszkujących Bydgoskie Przedmieście, spotkańedukacyjno – warsztatowych. Zadaniem dzieci podczas nieodpłatnych warsztatów będzie stworzenie tekstów literackich oraz prac artystycznych, opowiadających o Bydgoskim Przedmieściu i składających się na prosty w formie, a bogaty w treść Elementarz Bydgoskiego. Chcemy tym projektem zaprezentować, jak ważne i interesujące jest Bydgoskie Przedmieście oraz jak wygląda oczami dzieci. Stawiamy sobie za cel rozwijanie talentów uczestników.

więcej informacji na 

www.krytykapolityczna.pl/torun
www.krytykapolitycznatorun.blogspot.com

Organizatorem jest:

bydgoskie przedmiescie 

czwartek, 21 lipca 2011, rogalpa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: