w Toruniu


Czekamy na wasze zdjęcia i opowieści o Bydgoskim!!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na Bydgoskim zapisz się na newsletter

e-mail:

.......................................

KONTAKT

bydgoskie@gmail.com
-----------
Blog > Komentarze do wpisu
Kawiarenka Obywatelska

masz głos - masz wybór - www.maszglos.pl


W imieniu TŁOKa serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, mediów, a także mieszkańców zainteresowanych obecnym i planowanym systemem współpracy Urzędu Miasta Torunia z organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami w zakresie działalności prospołecznej.


Udział w spotkaniu pod nazwą Kawiarenka Obywatelska weźmie m.in. Prezydent Miasta Torunia Pan Michał Zaleski, kandydaci na prezydenta oraz kandydaci do Rady Miasta.


Spotkanie będzie okazją do podjęcia debaty publicznej na temat zaangażowania społecznego mieszkańców, organizacji pozarządowych, jak i problemów z jakimi się borykają, w szczególności „polityki lokalowej" Urzędu Miasta.


Spotkanie odbędzie się 25.10.2010 r. w godz. od 17.00 do 19.00 w Pokoju z Kuchnią w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.


Kawiarenka Obywatelska realizowana jest w ramach projektu „Mój samorząd" Sieci SPLOT i Akcji „Masz Głos Masz Wybór" Fundacji Batorego i Stowarzyszenia Szkoła Liderów. Projekt „Mój Samorząd" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki – Narodowa Strategia Spójności.

wtorek, 19 października 2010, rogalpa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: